Biz Kimiz?

OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ BİR EĞİTİM İÇİN

Hakkımızdaki Görüşler

VELİLERİMİZ BİZİM İÇİN NE DİYOR

Kurumsal Amaç ve Hedeflerimiz

Üniversite giriş sınavlarında Türkiye derecesi yapmış, Bilkent Elektrik-Elektronik (burslu) ve Ege Tıp Fakültesi mezunu iki akademisyen kardeşin, 40 yıllık eğitimci anneleri ile birlikte kurdukları ideadelist bir eğitim merkezi.

Amacımız sadece Güzelyalı’daki en iyi etüt merkezi olmanın çok ötesinde. Kaan Etüt Eğitim merkezi olarak önceliğimiz çocuklarımıza mutlu oldukları bir ortamda olması gerektiği gibi bir eğitim vermek. Kaliteli eğitim ortamında, profesyonel eğitim kadromuzla hem çocuklarımızın derslerinde başarılı hem de karakterli birer birey olmaları için şevkle çalışıyoruz. Okul ders ve ödevlerine yardımcı olmanın yanında rehberlik hizmetlerimizle hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin eğitimle ilgili karşılaşabilecekleri her türlü zorluğu kolaylıkla çözmelerine yardım ediyoruz.

Hedeflerimizin başında, özgüvenli, sorgulayan, kendi kendine öğrenebilen, yeniliklere açık, çağdaş, mutlu, sağlıklı ve başarılı bireyler yetiştirmek geliyor. Bunun için öğretmenlerimizin öğrencilerimizle bire bir ilgilendiği, onları çok yönlü yetiştiren eğitim modelinin uygulandığı, ezber bozan, diğer eğitim kurumlarına örnek olan, ideal bir etüt ortamı hazırladık. Geleceğimiz olan çocuklarımızı derslerinde başarılı, okulda ve günlük hayatta parmakla gösterilen birer birey yapabilmek için velilerimizle dayanışma halinde durmaksızın çalışıyoruz. Bizler eğitimde kaliteyi sizlere yaşatmayı hedefliyoruz. Siz de çocuklarınızın en iyi eğitimi almasını istiyorsanız,  bizim ailemize katılmak istemez misiniz?

Amaç ve hedeflerimize ulaşmak için ilkelerimizi takip ederiz:

Yönetim, öğretmen, çalışan, veli ve öğrencilerimizle birbirine kenetlenmiş, paylaşımcı, karşılıklı sorumluluklarının bilincinde olan, birbirlerine empati ile yaklaşan büyük ve güçlü bir aileyiz.

Kurumumuzda güven, sevgi, saygı, adalet, gönüllülük ve çalışma prensipleriyle beraber sürekli öğrenmeyi önde tutarız.

Çalışanlarımızın görüşlerine değer verir, gelişimlerini destekler, başarılarını takdir eder ve mutlu bir çalışma ortamı yaratırırız.

Çocuk, okul ve aile ve üçgeninde yapıcı iletişimi sürekli kılarak, geri bildirimlere dayalı, istekler ve gereksinimler doğrultusunda sürekli gelişim gösteren bir eğitim kurumuyuz.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Eğitimde kaybedilecek fert yoktur” ilkesi ışığında her öğrencimizle tek tek ilgileniriz.

Öğrencilerimize çağın gereksinimleri doğrultusunda, katılımcı, yaparak öğreten, edinilen bilgilerin günlük uygulamalarını gösteren, zengin öğrenme imkanları sunarız.